Kalendar na sudenje
ActionsKërkoni sipas kalendarit të gjykimeve
Kalendari i gjykatës
Kalendari i gjykatës
Përdorni fushat tekstuale për kërkim, që gjenden në anën e majtë.
-
Korrik 3 Lënda: П4-757/21
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 08:45 -
Korrik 3 Lënda: П2-197/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 08:45 -
Korrik 3 Lënda: РО-1954/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 08:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-1941/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 08:55 -
Korrik 3 Lënda: РО-5152/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-175/22
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-41/24
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-141/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-1001/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-263/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Соба 303.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5372/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-1183/22
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-179/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-218/24
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-550/20
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-1959/22
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-108/20
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П5-37/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П3-80/22
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-1351/22
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П5-69/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-752/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5145/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:05 -
Korrik 3 Lënda: РО-915/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:10 -
Korrik 3 Lënda: РО-5338/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 09:10 -
Korrik 3 Lënda: П1-139/20
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 09:15 -
Korrik 3 Lënda: РО-834/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:15 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-40/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:15 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-1793/23
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 09:15 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-2184/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-785/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-5380/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-231/24
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-5348/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-175/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-173/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: П2-162/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-823/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:25 -
Korrik 3 Lënda: РО-5752/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:25 -
Korrik 3 Lënda: РО-4143/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-607/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П1-308/22
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-94/22
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-693/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П2-1013/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-5188/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П1-39/24
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П3-23/20
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П5-76/22
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П2-478/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: П1-532/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-485/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-588/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 09:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-4853/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:35 -
Korrik 3 Lënda: РО-5482/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:35 -
Korrik 3 Lënda: РО-4860/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1837/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-5378/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-209/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-408/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-234/24
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-167/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-6239/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 09:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-5591/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:45 -
Korrik 3 Lënda: РО-566/22
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:45 -
Korrik 3 Lënda: П2-1019/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 09:45 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-1381/22
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 09:45 -
Korrik 3 Lënda: РО-5788/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:50 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-114/22
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 09:50 -
Korrik 3 Lënda: П1-352/23
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 09:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-5780/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 09:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-242/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 09:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-1064/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 09:55 -
Korrik 3 Lënda: П1-194/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1848/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-369/21
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-887/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-198/24
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-217/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-1109/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-337/23
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-1606/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-476/22
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-1022/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1801/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВТС-151/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1198/22
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1092/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-810/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-670/21
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 10:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5404/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:05 -
Korrik 3 Lënda: РО-652/24
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:10 -
Korrik 3 Lënda: РО-71/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 10:10 -
Korrik 3 Lënda: РО-5311/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:10 -
Korrik 3 Lënda: ВПП-751/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 10:15 -
Korrik 3 Lënda: РО-5314/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:15 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1740/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 10:15 -
Korrik 3 Lënda: П1-452/22
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 10:15 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-184/21
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 10:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-4707/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-216/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 10:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-5363/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:20 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-322/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 10:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-4704/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:25 -
Korrik 3 Lënda: РО-5493/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:25 -
Korrik 3 Lënda: П2-1097/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 10:25 -
Korrik 3 Lënda: РО-3734/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-474/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-36/24
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-863/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-492/23
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-5350/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: П2-1605/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-210/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-88/24
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: ТС1-176/22
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: П3-35/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-977/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 10:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-3661/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:35 -
Korrik 3 Lënda: РО-5436/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:35 -
Korrik 3 Lënda: РО-314/21
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-557/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: ВПП-191/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-5484/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-35/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВТС-247/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 10:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-5002/22
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:45 -
Korrik 3 Lënda: П2-26/24
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 10:45 -
Korrik 3 Lënda: РО-5257/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:45 -
Korrik 3 Lënda: РО-5785/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 10:45 -
Korrik 3 Lënda: ТС1-80/22
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 10:45 -
Korrik 3 Lënda: РО-422/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 10:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-5434/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-37/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 10:50 -
Korrik 3 Lënda: П1-257/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 10:50 -
Korrik 3 Lënda: РО-5246/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 10:55 -
Korrik 3 Lënda: РО-3712/23
Gjykatësi Гордана Билеска, Salla e gjukimeve Судница 2203.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-372/22
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1701/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5330/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5844/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-955/22
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-383/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5035/23
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-217/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-494/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 11:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-5352/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:05 -
Korrik 3 Lënda: РО-5360/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:10 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-1005/22
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 11:10 -
Korrik 3 Lënda: РО-5384/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:15 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-479/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 11:15 -
Korrik 3 Lënda: П2-650/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 11:15 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-792/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 11:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-6185/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:20 -
Korrik 3 Lënda: ТС1-3/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 11:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-2837/21
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 11:20 -
Korrik 3 Lënda: РО-6187/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:25 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1826/23
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П1-88/24
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-6196/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-104/24
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-781/22
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-144/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П2-61/24
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-4185/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-212/20
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-946/23
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П2-187/23
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: П3-44/24
Gjykatësi Соња Кочовска, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-509/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 11:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-6209/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:35 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-263/23
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 11:40 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-181/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 11:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-6211/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:40 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-182/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 11:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-1967/24
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 11:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-6216/23
Gjykatësi Тамара Ѓорѓиевска, Salla e gjukimeve Судница 803.07.2024, во 11:45 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-528/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 11:45 -
Korrik 3 Lënda: ВПП-741/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-183/22
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1003.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-П-448/19
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-863/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-684/23
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1629/22
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-1512/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 703.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-1527/21
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: П2-1143/23
Gjykatësi Симона Бубевска Муцунски, Salla e gjukimeve Судница 203.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: РО-2007/24
Gjykatësi Александра Палашевска, Salla e gjukimeve Судница 1503.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1087/22
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-44/23
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1952/22
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-835/21
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-537/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-128/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Соба 1303.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-349/21
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 12:00 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-226/24
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 12:10 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-163/21
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 12:15 -
Korrik 3 Lënda: ТС1-194/23
Gjykatësi Љупчо Тодоровски, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 12:15 -
Korrik 3 Lënda: П4-952/21
Gjykatësi Јасмина Блажевска, Salla e gjukimeve Судница 1603.07.2024, во 12:15 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1215/23
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 12:15 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-608/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 12:15 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-693/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 12:15 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВТС-110/20
Gjykatësi Снежана Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 9503.07.2024, во 12:20 -
Korrik 3 Lënda: ВПП1-190/23
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Судница 1703.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-415/23
Gjykatësi Љубица Колиќ, Salla e gjukimeve Судница 1403.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-372/24
Gjykatësi Јованка Спировска Панева, Salla e gjukimeve Судница 303.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-1624/21
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-408/24
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-742/23
Gjykatësi Даниела Миновска, Salla e gjukimeve Судница 103.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: ПЛ1-ТС-252/24
Gjykatësi Улбер Хасани, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: П4-213/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 12:30 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-2312/21
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 12:45 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-193/24
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 13:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-656/24
Gjykatësi Мирјана Смиљкова, Salla e gjukimeve Судница 2303.07.2024, во 13:00 -
Korrik 3 Lënda: ТС1-25/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2103.07.2024, во 13:00 -
Korrik 3 Lënda: П5-34/22
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 503.07.2024, во 13:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-56/23
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 13:30 -
Korrik 3 Lënda: РО-463/20
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 13:30 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-657/24
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 13:35 -
Korrik 3 Lënda: П1-113/22
Gjykatësi Гордана Јакова, Salla e gjukimeve Судница 1903.07.2024, во 13:40 -
Korrik 3 Lënda: РО-463/20
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2403.07.2024, во 13:40 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-167/24
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 14:00 -
Korrik 3 Lënda: МАЛВП-1240/23
Gjykatësi Јорданчо Панев, Salla e gjukimeve Судница 1303.07.2024, во 14:00 -
Korrik 3 Lënda: П1-358/21
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 14:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-455/23
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 15:00 -
Korrik 3 Lënda: П4-624/22
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 15:15 -
Korrik 3 Lënda: П4-624/22
Gjykatësi Сузана Димитриев, Salla e gjukimeve Судница 1203.07.2024, во 15:15 -
Korrik 4 Lënda: П5-62/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1204.07.2024, во 08:30 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-219/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6304.07.2024, во 08:40 -
Korrik 4 Lënda: П2-533/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 08:45 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВТС-215/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 08:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-4955/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 08:50 -
Korrik 4 Lënda: П4-476/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1304.07.2024, во 08:50 -
Korrik 4 Lënda: П1-464/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1204.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-2209/24
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-П-325/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: П4-65/24
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: П3-33/23
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2304.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: ВПП1-28/24
Gjykatësi Сузана Дончевска, Salla e gjukimeve Соба 3504.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: ВПП-11/20
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВТС-364/18
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6104.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: П2-1200/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-4861/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-4467/22
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-187/20
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5904.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: СТ-ТС-4/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-3572/20
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-92/20
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 304.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: П1-420/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1304.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: ВПП-702/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 404.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: П1-67/24
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-1549/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-403/24
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-76/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-600/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6304.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-335/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-85/20
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 304.07.2024, во 09:10 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВТС-194/21
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 09:10 -
Korrik 4 Lënda: РО-3898/20
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 09:10 -
Korrik 4 Lënda: РО-116/24
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 09:10 -
Korrik 4 Lënda: ВПП1-31/15
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 404.07.2024, во 09:10 -
Korrik 4 Lënda: СТ-130/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 09:15 -
Korrik 4 Lënda: РО-3400/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 09:15 -
Korrik 4 Lënda: РО-3905/20
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 09:15 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-305/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 09:15 -
Korrik 4 Lënda: РО-6218/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 09:15 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-216/21
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 9504.07.2024, во 09:20 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-П-142/24
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 09:20 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-1613/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 09:20 -
Korrik 4 Lënda: РО-4249/22
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 304.07.2024, во 09:20 -
Korrik 4 Lënda: РО-4112/20
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 09:20 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-385/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 09:20 -
Korrik 4 Lënda: РО-6222/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 09:20 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-394/24
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1304.07.2024, во 09:20 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-995/21
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 09:20 -
Korrik 4 Lënda: РО-2603/21
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 09:25 -
Korrik 4 Lënda: РО-192/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 09:25 -
Korrik 4 Lënda: П4-1002/20
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: П2-403/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2304.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: П1-110/24
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Судница 1004.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: П1-110/24
Gjykatësi Дијана Нацевска, Salla e gjukimeve Соба 1504.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-3881/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: СТ-116/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-935/22
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5904.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: П4-250/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: П5-3/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1004.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-2969/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: П3-38/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-2625/22
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: СТ-ТС-21/21
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-308/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-329/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-6395/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-359/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: П4-614/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: ВПП1-73/22
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 404.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-1353/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1304.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-4229/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: П4-213/21
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 09:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-1734/21
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 09:35 -
Korrik 4 Lënda: РО-4638/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 09:35 -
Korrik 4 Lënda: П4-688/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 09:40 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-201/22
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6104.07.2024, во 09:40 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-335/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 09:40 -
Korrik 4 Lënda: РО-4643/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 09:40 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-1570/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 09:40 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-451/24
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 09:40 -
Korrik 4 Lënda: РО-1882/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 09:40 -
Korrik 4 Lënda: РО-2967/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 09:45 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-284/22
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5904.07.2024, во 09:45 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-355/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 09:45 -
Korrik 4 Lënda: П1-110/22
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1404.07.2024, во 09:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-652/21
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 09:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-2546/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 09:45 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВТС-367/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 09:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-4630/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 09:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-3888/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 09:50 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-352/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 09:50 -
Korrik 4 Lënda: РО-4932/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 09:50 -
Korrik 4 Lënda: РО-2544/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 09:50 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-377/24
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 09:50 -
Korrik 4 Lënda: РО-5464/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 304.07.2024, во 09:55 -
Korrik 4 Lënda: РО-5196/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 09:55 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВТС-311/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6104.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: П2-1564/23
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2304.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: П1-953/21
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1204.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: СТ-191/16
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: П2-921/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-3442/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: СТ-ТС-9/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-П-283/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1004.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-П-389/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-2155/23
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 304.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-365/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: П4-757/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1404.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-74/24
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-П-80/24
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ВПП-946/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 404.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-4557/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-248/22
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-4928/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-175/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 10:05 -
Korrik 4 Lënda: РО-4934/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:05 -
Korrik 4 Lënda: РО-3981/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 10:10 -
Korrik 4 Lënda: РО-1512/21
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 304.07.2024, во 10:10 -
Korrik 4 Lënda: РО-682/21
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 10:10 -
Korrik 4 Lënda: РО-4902/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:10 -
Korrik 4 Lënda: РО-189/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 10:10 -
Korrik 4 Lënda: СТ-123/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 10:15 -
Korrik 4 Lënda: РО-3060/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 10:15 -
Korrik 4 Lënda: РО-3898/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 10:15 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-367/24
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 10:15 -
Korrik 4 Lënda: РО-390/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 10:15 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВТС-4/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:15 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-1263/23
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 10:15 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-305/23
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6104.07.2024, во 10:20 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-425/24
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1404.07.2024, во 10:20 -
Korrik 4 Lënda: РО-3422/20
Gjykatësi Розеана Тасева Ќупов, Salla e gjukimeve Судница 304.07.2024, во 10:20 -
Korrik 4 Lënda: РО-4577/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 10:20 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-1577/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 10:20 -
Korrik 4 Lënda: РО-416/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 10:20 -
Korrik 4 Lënda: П2-328/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 10:25 -
Korrik 4 Lënda: РО-6607/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 10:25 -
Korrik 4 Lënda: РО-5197/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:25 -
Korrik 4 Lënda: ВПП1-81/23
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: П2-87/24
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2304.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-3872/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: СТ-ТС-41/23
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-2974/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: СТ-243/07
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-19/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5904.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-1577/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-4422/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-131/21
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-4942/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-1309/22
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-6606/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: ВПП-188/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 404.07.2024, во 10:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-180/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 10:35 -
Korrik 4 Lënda: РО-4694/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:35 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-2220/22
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1404.07.2024, во 10:40 -
Korrik 4 Lënda: РО-4404/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 10:40 -
Korrik 4 Lënda: РО-4697/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:40 -
Korrik 4 Lënda: РО-1019/24
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 10:40 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-382/24
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 10:40 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-370/24
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5904.07.2024, во 10:45 -
Korrik 4 Lënda: СТ-96/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 10:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-3114/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 10:45 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-1495/21
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 10:45 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-187/23
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-4606/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-3344/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 10:50 -
Korrik 4 Lënda: РО-4426/22
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 10:50 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-1310/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1404.07.2024, во 10:50 -
Korrik 4 Lënda: РО-4780/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Соба 1904.07.2024, во 10:50 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-31/24
Gjykatësi Мери Василева, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 10:50 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-1502/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: П1-212/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-3055/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: СТ-62/22
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: П4-1041/21
Gjykatësi Ерол Абдулаи, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-1303/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-1500/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-4737/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 11:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-3103/23
Gjykatësi Бојана Велковска, Salla e gjukimeve Судница 1704.07.2024, во 11:10 -
Korrik 4 Lënda: РО-1285/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 11:10 -
Korrik 4 Lënda: П4-224/22
Gjykatësi Ерол Абдулаи, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 11:10 -
Korrik 4 Lënda: РО-4540/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 11:10 -
Korrik 4 Lënda: РО-3161/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 11:15 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-1555/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 11:15 -
Korrik 4 Lënda: РО-1280/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 11:15 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-883/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 11:15 -
Korrik 4 Lënda: П1-688/22
Gjykatësi Ерол Абдулаи, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 11:20 -
Korrik 4 Lënda: РО-1290/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 11:25 -
Korrik 4 Lënda: П4-56/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1204.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: П1-472/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-760/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: П3-77/22
Gjykatësi Гордана Ролевска Ќупева, Salla e gjukimeve Судница 2304.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-1453/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1004.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВТС-170/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5904.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: СТ-892/17
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-3410/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-1369/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-2146/21
Gjykatësi Ерол Абдулаи, Salla e gjukimeve Судница 1104.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-938/23
Gjykatësi Велјанка Доневски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-908/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: П4-302/21
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1304.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-5536/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 11:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-1365/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 11:35 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-238/20
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6104.07.2024, во 11:40 -
Korrik 4 Lënda: РО-1352/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 11:40 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-2337/19
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1404.07.2024, во 11:40 -
Korrik 4 Lënda: РО-5114/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 11:40 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-428/23
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6304.07.2024, во 11:40 -
Korrik 4 Lënda: ВПП1-19/24
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 404.07.2024, во 11:40 -
Korrik 4 Lënda: РО-195/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 11:40 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-1488/21
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1204.07.2024, во 11:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-87/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 11:45 -
Korrik 4 Lënda: П3-20/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 11:45 -
Korrik 4 Lënda: П2-262/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 11:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-1381/23
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 11:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-226/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 11:45 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-872/23
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 11:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-223/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 11:50 -
Korrik 4 Lënda: РО-5173/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 11:50 -
Korrik 4 Lënda: РО-233/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 11:55 -
Korrik 4 Lënda: ВПП1-140/23
Gjykatësi Елизабета Настов, Salla e gjukimeve Судница 1804.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: П5-42/23
Gjykatësi Андреј Димовски, Salla e gjukimeve Судница 2104.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: П4-722/23
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: П2-192/24
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: СТ-18/24
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: СТ-26/24
Gjykatësi Ирена Антоска, Salla e gjukimeve Судница 204.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-848/23
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1004.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-362/24
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-1622/21
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-70/24
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-1301/23
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5904.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-2008/20
Gjykatësi Лидија Крстевска, Salla e gjukimeve Судница 2004.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-702/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1404.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-6287/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-327/24
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-80/24
Gjykatësi Оља Крстиќеска, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-5596/23
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 12:00 -
Korrik 4 Lënda: РО-231/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 12:05 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-102/21
Gjykatësi Марика Скандева Мурџева, Salla e gjukimeve Соба 6104.07.2024, во 12:10 -
Korrik 4 Lënda: РО-234/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 12:10 -
Korrik 4 Lënda: ВПП1-154/21
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 404.07.2024, во 12:10 -
Korrik 4 Lënda: РО-5187/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 12:15 -
Korrik 4 Lënda: СТ-101/24
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 12:15 -
Korrik 4 Lënda: РО-232/23
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 12:15 -
Korrik 4 Lënda: РО-347/22
Gjykatësi Бисера Стефковска Митиќ, Salla e gjukimeve Судница 1904.07.2024, во 12:15 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-146/24
Gjykatësi Слободан Хаџи Христовски, Salla e gjukimeve Судница 1004.07.2024, во 12:20 -
Korrik 4 Lënda: П4-840/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1404.07.2024, во 12:20 -
Korrik 4 Lënda: РО-2715/22
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 12:20 -
Korrik 4 Lënda: СТ-79/24
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 12:25 -
Korrik 4 Lënda: П2-1388/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 12:25 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-1968/22
Gjykatësi Лиљана Костојчиноска, Salla e gjukimeve Судница 1504.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: П4-844/22
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1204.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-П-168/23
Gjykatësi Софија Миленкова, Salla e gjukimeve Судница 1204.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: СТ-568/12
Gjykatësi Артан Лимани, Salla e gjukimeve Судница 604.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-1921/23
Gjykatësi Драган Петрушевски, Salla e gjukimeve Судница 1604.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-5269/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: ТС1-63/21
Gjykatësi Весна Богдановска, Salla e gjukimeve Соба 5904.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: П4-702/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1404.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-4068/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 904.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-4241/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 904.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-169/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 904.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-4246/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 904.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-4256/22
Gjykatësi Кети Германова, Salla e gjukimeve Судница 904.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: РО-55/19
Gjykatësi Весна Трајанова, Salla e gjukimeve Судница 2504.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: П1-63/24
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1304.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-П-42/24
Gjykatësi Јехона Садику, Salla e gjukimeve Судница 804.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: ПЛ1-ТС-645/24
Gjykatësi Благица Ѓошевска, Salla e gjukimeve Соба 6304.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: П4-95/23
Gjykatësi Кристијан Митревски, Salla e gjukimeve Судница 504.07.2024, во 12:30 -
Korrik 4 Lënda: П2-321/23
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 12:40 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-1878/23
Gjykatësi Наташа Тодорова, Salla e gjukimeve Судница 1404.07.2024, во 12:40 -
Korrik 4 Lënda: МАЛВП-552/23
Gjykatësi Цветанка Сиљаноска Костадиновска, Salla e gjukimeve Судница 1304.07.2024, во 12:40 -
Korrik 4 Lënda: ВПП1-106/23
Gjykatësi Љупка Крчинска Стефкова, Salla e gjukimeve Судница 404.07.2024, во 12:40 -
Korrik 4 Lënda: П2-1118/21
Gjykatësi Емилија Шопар Јованова, Salla e gjukimeve Судница 704.07.2024, во 12:45 -
Korrik 4 Lënda: РО-5250/23
Gjykatësi Сашка Трајковска, Salla e gjukimeve Судница 2404.07.2024, во 12:45